naše škola

naše škola

menu

úvodní stránka
kontakty
zakázky
zaměstnanci
školní rok 2019/20
sběrová soutěž
dokumenty
školní družina
školní jídelna
projekty
volba povolání
školní psycholog
zápis do 1.ročníku
zájmové centrum
zájezdy a kurzy
tělocvična
akce + fotogalerie
rozvrhy
suplování
GDPR
SRPŠ
plánek školy
volná místa
registr oznámení
napište nám
autor stránek

MOODLE
e-learning





fotogalerie - 2017/2018


Uskutečnil se 10. ročník soutěže Bobřík informatiky

Zúčastnilo se 74 518 soutěžících (vloni 71 792).
Naši žáci soutěžili v kategorii Mini (5. třída), Benjamin (6. a 7. třída) a Kadet (8. a 9. třída). Za úspěšného řešitele je považován ten, kdo získal alespoň 150 bodů z 240. V kategorii Kadet bylo možné postoupit do národního kola, což se však nikomu nepodařilo.

V kategorii Mini to jsou: Sentivanová Lucie - 161 b., Miřejovský Richard - 156 b., Sentivanová Lucie – 161 b. a Seligr Lukáš – 152 b.

V kategorii Benjamin to jsou: Doležal Dominik – 212 b., Červinková Adéla – 188 b., Hanušová Gabriela – 188 b., Macolová Nikola – 188 b., Baldová Denisa – 172 b., Pavlíčková Tereza – 172 b., Žaloudek Matěj – 168 b., Mačí Eliška – 168 b., Stanovská Markéta – 165 b., Palinová Kristýna – 156 b., Syrůčková Sára – 156 b., Doležalová Adéla – 156 b., Zahradníková Aneta – 156 b., Kubizňáková Martina – 156 b., Nefe Zuzana – 156 b., Hladíková Marie – 152 b. a Pivovarský Daniel – 152 b.

V kategorii Kadet to jsou: Poul Lukáš – 200 b., Blažek Ondřej – 200 b., Vinterová Anna – 189 b., Formánek Roman – 188 b., Včelák Vít – 188 b., Roshkanyuk Vadym – 187 b., Leuenberger Nicolas – 185 b., Grešša Lukáš – 184 b., Bouz Vojtěch – 181 b., Zadrobílek Matěj - 168 b., Černý Radek - 165 b., Barvová Anna - 164 b., Hovorka Šimon - 160 b., Šrámek Petr - 156 b. a Hrubeš Jakub - 150 b.

Celkové pořadí v rámci školy ukazují tabulky níže.
Nejúspěšnějším soutěžícím blahopřejeme.

Staša Aleš

 

Výsledky - Benjamin

Výsledky - Kadet

Výsledky - Mini



 

úřední e-deska

Projekt Školní psycholog ZŠ Opatovice
nad Labem

Chceme poznat svět

Poznáváme svět
a přírodu – dětem ku prospěchu

Bakaláři

naše akce

Přespolní běh Pardubice

Školní výlet

Dopravní výchova
v 1. – 3.ročníku

Dětský den na letišti

Pozdrav deváťáků
z Itálie

Třeťáci na ozdravném pobytu

Výchovný koncert

Ozdravný pobyt

Cykloseminář 8.ročníku

SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ oblastní kolo Pardubice

Praha historická

Pasování prvňáčků

Exkurze Ostrava

Stará řemesla

Exkurze Pasíčka

Beseda 7. B v knihovně

8. A na SUPŠ
v Hradci Králové

Masopust v knihovně

Recitační soutěž

Kuchařská soutěž
O nejlepší chlebíček

O nejlepší chlebíček…

Odměna za vysvědčení? V peřině!

Olešnice jednodenní lyžování

McDonalds cup 2019

Soptíkovo lyžování 2019

Pozdrav z lyžáku
v Peci pod Sněžkou

Mikulášská nadílka

Ježíškova vnoučata

Bruslení

Vítězné tažení našich florbalistů

Divadelní představení

Školní sport byl
v listopadu ve znamení florbalu

Plavání

Pišqworky

Muzikohraní

Literární exkurze
do Muzea K Zemana

Jak se žilo v minulosti

Projekt Voda 2018

Archeopark Všestary

Škola v přírodě Bartošovice v Orlických horách 3.B a 4.A

Škola v přírodě
v Jánských Lázních

Křídla, ploutve, nory, hnízda, žihadla, plástve…

Den matek

Den dopravní bezpečnosti 2018

¨Náš „Výlet„ do VČD

Čtvrťáci v Praze

Koncert Filharmonie Hradec Králové

Ekoprogram Paleta Pardubice

Přírodovědná praktika

Kouzelník

Zdravé zuby

Společně k bezpečí

S Péťou a vlkem
ve filharmonii

Výtvarná soutěž
Příroda kolem nás

Varhanní pořad

Vánoční výlet
pro páťáky

Vánoční maškarní diskotéka

Krmítka

Wroclav adventní

Pišqworky

Mikulášská nadílka

Rozsvěcení vánočního stromu

Vánoční pohádka

O kouzelné mošně

Kompostujeme ve škole

Kurz bruslení na zimním stadionu v Hradci Králové zahájen

Jedu, jedeš, jedeme!

Divadelní představení Výlet

Exkurze 5. ročníků
do Planetária

Exkurze Archeopark Všestary

Velká Británie s Britem

Adaptační pobyt 6. B