Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Cykloseminář 8. ročník

V posledním květnovém týdnu absolvovaly obě třídy 8. ročníku tradiční cykloseminář v táboře Jana Amose Komenského v Bělči a v přilehlých hradeckých lesích. Kromě cyklistických aktivit, které prověřily jejich fyzičku je čekal doprovodný program s tématikou zdravé výživy, protidrogové prevence a hlavně spousta zábavy, včetně otužilecké koupačky v místním rybníku.
Počasí nám vyšlo fantasticky a oběma třídám patří velký dík za výbornou atmosféru a naprosto bezproblémové chování v rámci akce. Závěrem bych rád jménem vedení školy poděkoval všem kolegům z pedagogického sboru, kteří se akce v letošním školním roce zúčastnili, nebo se podíleli na její přípravě.