Den Země v 2.B
Žáci z 2.B si školní projekt Dne Země užili několikrát. Nejdříve se v minulém týdnu vydali na exkurzi do vodní elektrárny „Hučák“ v Hradci Králové. Dozvěděli se spousty zajímavostí a vyzkoušeli si také nějaké pokusy. Také se aktivně zapojili do charitativního swapu hraček, knih a her. Svoji věc si mohli vzájemně vyměnit a zbytek věcí půjde na dobročinné účely. V rámci výtvarné výchovy se naučili spolupracovat na společné velkoformátové omalovánce. Program také pokračoval v rámci školní družiny. Myslím si, že tento projekt si užil každý.
Daniela Hlaváčková










