Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Historická exkurze do Prahy pro 4. ročníky

Také letos čtvrťáci z naší školy podnikli exkurzi po historických památkách, o kterých se učí ve vlastivědě.
Navštívili jsme chrám sv. Víta, Královský palác, Zlatou uličku, prohlédli jsme si dům U dvou slunců, kde žil a tvořil Jan Neruda, Staroměstské náměstí s orlojem, prošli jsme se po Karlově mostě. Také jsme vystoupali na Petřínskou rozhlednu a svezli se lodí po Vltavě.
A protože i počasí nám přálo, celý den se vydařil.

Žáci 4. A, 4. B