Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Mare e Pineta

My deváťáci vám posíláme pozdrav z Itálie do Opatovic. Začali jsme dlouhou cestou busem, ale poté jsme si tady mohli užít odpoledne u moře a u bazénu. Mimo týmové aktivity, jako byl třeba petang nebo stavění z písku, jsme se vydali do blízkého státu San Marino, kde jsme strávili většinu dne procházením historických uliček a obchůdků. Navzdory počtu spotřebovaného opalováku a bombardování od racků, si to tu užíváme, a na takové vedro už určitě nezapomeneme. Po skončení nácviků na akademii navštěvujeme i různé animační programy, které se v kempu pravidelně konají. Máme před sebou ještě spoustu aktivit a tréninku, ale čeká nás i cesta převozem na místní trhy, na které už se těšíme.